Zapraszamy do projektu Aktywni zdrowi z pasją CAPOEIRA

anwil dla wloclawka

Włocławskie Stowarzyszenie Capoeira zaprasza dzieci i młodzież w wieku 6-17 lat na darmowe treningi sztuki walki capoeira w ramach projektu współfinansowanego przez Fundację ANWIL dla Włocławka:

„Aktywni, zdrowi, z pasją – CAPOEIRA”

Zapisy i kontakt:
Kamil Ciechalski
tel. 791 851 553

Celem projektu jest zaktywizowanie dzieci i młodzieży zagrożonych wykluczeniem społecznym poprzez zajęcia sztuki walki capoeira. Będą polegały na zajęciach z brazylijskiej sztuki walki – capoeira, które odbywać się będą w dwóch grupach wiekowych, prowadzone przez trenera Kornelię Kalinowską:
– 1 h 30 minut raz w tygodniu – zajęcia dla dzieci 6 – 12 lat
– 1 h 30 minut raz w tygodniu – zajęcia dla grupy starszej 13 – 17 lat

Zajęcia będą miały charakter bezpłatny. Treningi rozpoczną się w styczniu 2015r. W ramach zajęć będzie podejmowana nauka technik capoeira, a także tańca afro brazylijskiego „maculele”, samby, gry na instrumentach afrykańskich oraz śpiewu w języku portugalskim. Przewidziane są także gry i zabawy ruchowe oraz integracyjne. Uczestnicy zapoznają się z historią i filozofią Brazylii. Pozyskają wiedzę na temat zasad i reguł panujących w grupie.
Planujemy także całodniowe mini warsztaty oraz pokaz nabytych umiejętności. Rozdane zostaną certyfikaty i pamiątki. Odbędzie się także ognisko i piknik dla uczestników i rodziców.

Więcej informacji na temat Fundacji ANWIL dla Włocławka: http://www.anwildlawloclawka.pl/

zapraszamy na treningi capoeira