Mikołajkowy trening

7 grudnia w naszej grupie odbyły się Mikołajki. Dzieci zamiast uczestnictwa w tradycyjnym treningu, mogły wykazać się w różnych konkursach. Najmłodsi sprawdzili swoją szybkość oraz wytrzymałość w wyścigu Au (przerzut bokiem, potocznie zwany gwiazdą), taczek oraz jaszczurek (ćwiczenie polegające na naśladowaniu tych zwierzątek, bardzo niskie poruszanie się na 4 kończynach). Każda kategoria trwała do wyłonienia jednego zwycięzcy. Za każdą wygraną otrzymywano punkt. Najmłodsi mieli także okazję pokazać światu swoją kreatywność w mini-konkursie plastycznym. Uczestnicy zostali podzieleni na kilka grup, dostali kartkę oraz kredki. Każdy miał do dyspozycji wyobraźnię. Rysunek miał pokazywać Mikołajki oraz Capoeira. Dzieci oczywiście nas nie zawiodły i dały z siebie wszystko.
Zwyciężczynią została Patrycja, drugie miejsce zajęli Tagarela oraz Forca, a trzecie Sapo, Estrelinha oraz Bartek. Gratulujemy stanięcia na podium.
Każdy uczestnik został obdarowany słodkim upominkiem.

Ten dzień był pełen małych, dziecięcych, uśmiechniętych twarzy, myślę więc, że zabawa się udała.
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach, a tymczasem zapraszam do obejrzenia zdjęć, które wykonała dla nas Emilia Kłusek.

[fbalbum url=https://www.facebook.com/media/set/?set=a.775056005864041.1073741863.452698174766494&type=3 limit=12]

Axe!