Relacja z Dnia Dziecka z Capoeira

capoeira dzieci

W ostatnią niedzielę, w Dzień Dziecka, zorganizowaliśmy dla wszystkich dzieci wydarzenie na Placu Wolności.  Pierwszą atrakcją był otwarty trening capoeira, który zaczął się o 10:00.  Zajęcia te poprowadził Alan (Cascao).  Po treningu, o 11:00, wszyscy mogliśmy zaprezentować swoje umiejętności w roda. Około godziny 12:00 wystartowaliśmy z grami i zabawami, na które dzieci czekały już od kilku dni. Zorganizowaliśmy dla nich takie konkursy jak: wyścig mostków i  pajączków, skok przez corda, przejście pod corda, gwiazda na czas oraz przeciąganie sznura. Każde dziecko w nagrodę dostało słodki poczęstunek, kolorowego balonika oraz przypinkę z logo Włocławskiego Stowarzyszenia Capoeira.

Ten wyjątkowy dzień spędziliśmy w atmosferze śmiechu i radości, ale też sportowej rywalizacji. Dziękujemy wszystkim za przybycie  i udział.

 

W sobotę,  31 maja br., wzięliśmy udział także w Dniu Dziecka z Porshe. W pokazie uczestniczyły dzieci i dorośli. Wszyscy pokazali swoje umiejętności. Po występie  zaprosiliśmy także maluchy, by spróbowały swoich sił w capoeira. Dla chętnych poprowadziliśmy krótki trening.

 

Axe!

[shareaholic app=’recommendations’ id=’6801594′]