Podsumowanie wakacji z WSC

Dziś pierwszy września – każdy zna tę datę – oznacza ona między innymi koniec wakacji. W związku z tym chcielibyśmy podsumować dwa ostatnie miesiące:
Przez cały ten okres odbywały się regularne środowe treningi capoeira w parku im. Henryka Sienkiewicza lub na włocławskiej przystani, co doskonale ilustruje fotorelacja na naszym facebookowym fanpage.

Szóstego lipca wzięliśmy udział w III festynie inaugurującym rozpoczęcie wakacji w Zbijewie,o której już pisaliśmy na naszej stronie. Dostępne są także zdjęcia z tego wydarzenia. Udało nam się także poprowadzić trening capoeira na półkoloniach w Kaliszu.

Najważniejszym wydarzeniem tego lata niepodważalnie był Festiwal „Germinacao do Axe”.
Więcej o tym wydarzeniu możecie przeczytać na tej stronie. A szeroki zbiór fotografii znajdziecie w galerii.

W Starej Remizie poprowadziliśmy także cykl treningów capoeira podczas wydarzenia „Letnie akcje na wakacje” organizowanego przez Centrum Kultury Browar B we Włocławku.

Na naszej stronie znaleźć można także relację z wizyty Mestrando Mourao. Zdjęcia z tego wydarzenia dostępne są na facebook’u.

W ostatni dzień wakacji, 31 sierpnia daliśmy pokaz capoeira, maculele oraz samby na Włocławskich Bulwarach z okazji zakończenia Bulwaru Sztuki i Sportu.

Były to dla nas naprawdę pracowite dwa miesiące. Gdy jedni udawali się na zasłużony wypoczynek, inni ciężko pracowali, dlatego dziękujemy wszystkim którzy brali udział w powyżej przedstawionych wydarzeniach, tak tym którzy brali w nich udział bezpośrednio, jak i rodzicom naszych capoeirsitas, którzy poświęcali swój czas; bez Was nie udałoby nam się tak wiele osiągnąć w tak krótkim czasie.

Axe!